Všetky kategórie
EN
Dodržiavanie vysokej kvality a vynikajúceho servisu

Domov> služba

DIZAJNOVÝ VÝVOJ

Dizajn a vývoj

25 + dlhoročné skúsenosti porcie viac ako 100 krajinách sveta, náš dizajnérsky tím si je dobre vedomý potrieb rôznych trhov a krajín, aby zabezpečil, že model bude vyhovovať vašej medzere na trhu.

Každý rok investujeme až 10 miliónov vo výskume a vývoji, ako sú nové materiály, technológie a zariadenia. Zatiaľ máme tím o viac ako 28 dizajnérov a získali viac ako 30 technologických patentov. To je dôvod, prečo môžeme uvádza na trh 1500 nových produktov každý rok.

Navyše, ak máte nejaké nápady na reflexné oblečenie, pomôžeme vám premeniť nápady na produkty a prispôsobiť štýl vašej značky.

"Inovácie sú zdrojom trvalej vitality spoločnosti. Musíme vytrvať v inováciách, aby sme vytvorili udržateľnú hodnotu pre našich zákazníkov."

— Lock Wu, generálny riaditeľ spoločnosti SFVEST

OEM / ODM

OEM / ODM

Oslovte SFVEST – máme najväčšiu výrobnú kapacitu pre reflexné oblečenie.

SFVEST poskytuje prémiovú službu OEM/ODM, ktorá pomáha budovať vašu značku. Naša široká škála prispôsobených služieb, pokročilé výrobné zariadenia a skúsené tímy vám umožnia vyniknúť na miestnom trhu.

Naše štyri výrobné základne v Číne a Mjanmarsku sa môžu pochváliť modernými strojmi a prísnou kontrolou kvality. Vašu objednávku tak môžeme zrealizovať v krátkom čase so zaručenou kvalitou.

ŠPECIÁLNE SLUŽBY PRE E-OBCHOD

Chcete byť ďalšou úspešnou značkou?

Vďaka kvalitným produktom a prémiovým službám SFVEST vyniknete.